Categorieën: Nieuws

Proef moet verkeer Europaplein beter laten doorstromen

Aanstaande donderdag start een proef met verschillende verkeersmaatregelen om de doorstroming op het Europaplein tijdens de spits op peil te houden.

Het verkeer op de Europaweg vanuit de stad richting Julianaplein krijgt vaker en langer groen licht. De verkeerslichten bij de toerit naar de ringweg gaan alleen nog op rood voor overstekende fietsers en voetgangers.

Verder moet het verkeer op de Lübeckweg richting Ringweg al vóór het kruispunt ritsen naar één rijbaan. Het kruispunt krijgt ook een andere indeling van de rijstroken. De rijbanen worden gescheiden met zogenoemde barriers. De gemeente hoopt dat hierdoor het verkeer beter doorstroomt.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Verbod voorrang statushouders op huurwoningen helpt niet: “Een groep de schuld geven is levensgevaarlijk”

Als er een wet komt waarbij statushouders niet langer voorrang krijgen bij de toewijzing van…

2 minuten geleden

Achtste editie zadenmarkt vindt zaterdag plaats op Suikerunieterrein

Op het voormalige Suikerunieterrein vindt zaterdag 8 maart de achtste editie van de Noordelijke Zadenmarkt…

41 minuten geleden

Ganzen trekken in formatie luid gakkend over de stad

Misschien heb je het vrijdagavond gezien: honderden ganzen die in formatie over de stad trokken…

1 uur geleden

Stralend zonnig weekend in aantocht, daarna koeler met meer bewolking

Het weekend begint met volop zon en aangename temperaturen, maar na zondag wordt het frisser…

9 uur geleden

Nederlaag Drs. Vijfje tegen Zeemacht

De vrouwen van Drs. Vijfje hebben vrijdagavond in Den Helder met 2-0 verloren van Zeemacht.…

10 uur geleden

Donar verliest weer met ruim verschil van Belgische ploeg

Donar heeft zich vrijdagavond niet kunnen revancheren voor de zware nederlaag van vorige week tegen…

11 uur geleden