Euroborg - Foto: Flickr 21millimeter (CC BY-SA 2.0)
Het WK kwalificatieduel tussen de vrouwen van Nederland en Noorwegen op 24 oktober in het Noordlease Stadion van FC Groningen is uitverkocht. Dat meldt de KNVB.
Dat betekent dat er ruim 22 duizend mensen komen kijken. Dat is een record voor een kwalificatiewedstrijd van de dames.
Het vrouwenvoetbal is erg populair geworden sinds de Oranje Leeuwinnen dit jaar in eigen land Europees kampioen werden.
Bondschoach Sarina Wiegman: “Het is fantastisch dat de eerste wedstrijd nu al uitverkocht is. Tijdens het EK hebben we gemerkt wat de steun van onze fans ons kan brengen. Het is mooi dat de supporters ook na het EK achter ons blijven staan.”
Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…
Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…
Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…
FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…
De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…
Bekijk reacties
Een invasie van Thialf malloten dus,voor de wedstrijd zal je in de binnenstad dus volwassen aantreffen die gekleed gaan in de meest achterlijke kledij aangevuld met kaashoofddeksels en wortelpet schreeuwend om aandacht.Deze figuren tref je op elk sport evenement aan waar er wat te vieren valt.
Dan blijf je toch lekker weg, azijnzeiker.
Feitelijk heb ik gewoon gelijk en dat steekt je,jij bent waarschijnlijk één van die figuren die ik beschrijf.
Waarom zou iemand, ongeacht de reden, geen plezier mogen beleven?
Waarom gun je dat een ander niet?
Komt deze wedstrijd ook op tv?