Categorieën: Nieuws

Geen treinen naar Meppel vanwege rook in intercity (update)

Het treinverkeer tussen Beilen en Meppel is woensdag gestremd vanwege rookontwikkeling in een trein. Bij de brand zijn geen mensen gewond geraakt.

De brand werd rond 08.15 uur gemeld. Spoorbeheerder ProRail meldt dat er brand is ontstaan tussen de bovenleiding en de trein, en dat hierdoor rookontwikkeling in het treinstel ontstaan is. Hierop werd het treinverkeer stilgelegd en werd de trein geëvacueerd. Van een uitslaande brand is echter geen sprake.

Vanwege de brand is een deel van de bovenleiding defect geraakt. De verwachting is dat het treinverkeer tot 15.30 uur gestremd blijft. Tussen Beilen en Meppel zijn snelbussen ingezet.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

11 minuten geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

1 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

5 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

6 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

7 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

8 uur geleden