De gemeente Groningen telt nu 114 duizend zonnepanelen. In de laatste anderhalf jaar is het aantal zonnepanelen in de stad met ruim 73 duizend toegenomen.
Met de opening van het zonnepark Woldjerspoor zijn er donderdag in één keer 43 duizend panelen bijgekomen. Daar blijft het niet bij: volgend jaar gaat het zonnepark Roodehaan open. Naast zonneparken zorgen ook panelen op bedrijfspanden en particuliere woningen voor een forse groei.
Groningen wil in 2035 energieneutraal zijn, en zonne-energie speelt daarbij een belangrijke rol.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
Is er ook bekend/durft men ook openbaar te maken hoeveel van de zonnepanelen welke te koop worden aangeboden via bijvoorbeeld het zonnepark aan de Aduarderdiepsterweg al zijn verkocht om mede zo aan te tonen hoe milieubewust de inwoners uit de gemeente Groningen zijn?