De overvloedige regenval van vrijdag en zaterdag heeft er voor gezorgd dat veel voetbalwedstrijden in de stad, die op gras stonden gepland, niet door gaan.
Het gaat vooral om de wedstrijden van jeugdelftallen en lagere teams. Voor zover mogelijk worden wedstrijden verplaatst naar kunstgrasvelden.
Dat geldt niet voor het bekerduel tussen de eerste klassers PKC’83 en GRC Groningen, die om 12.00 uur op zaterdag gespeeld zou worden. PKC heeft geen kunstgras. Die wedstrijd is verplaatst naar aanstaande dinsdagavond bij GRC Groningen.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…