foto: Bob de Vries
Maandag is de eerste fase van de herinrichting begonnen van het voorplein van het Martini Ziekenhuis. Het complete voorplein wordt aangepakt.
De herinrichting is hard nodig, omdat patiënten, bezoekers en medewerkers de huidige situatie onoverzichtelijk vinden. Het nieuwe voorplein biedt alle gebruikers veilige toegang met de fiets, auto en openbaar vervoer. Er komen vier kiss-and-ride plaatsen en een aparte lus voor taxi’s en pendelbussen. Ook komt er een nieuwe overdekte stalling voor 450 fietsen met oplaadpunten voor elektrische fietsen. Voor de auto’s geldt straks eenrichtingsverkeer.
Naar verwachting is het hele project komend voorjaar klaar. Om de overlast zoveel mogelijk te beperken en het ziekenhuis goed toegankelijk te houden, gaat de herinrichting in fases.
Zaterdagmiddag vanaf 15.00 weer live sport op de radio bij OOG SPORT. Met waterpolo, basketbal…
Slachtoffers van seksueel misbruik en andere zedenmisdrijven moeten minimaal een jaar wachten voordat hun rechtszaak…
Jans Zwiers uit Groningen fietst van 27 april tot 5 juni naar León in Spanje.…
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…