De beroemde Engelse prog-rock band Marillion speelt op 29 juni in De Oosterpoort. De band bestaat inmiddels een kleine veertig jaar en is meer bekend vanwege haar albums dan om haar hits.
Het meest recente album “F.E.A.R.” werd zeer goed ontvangen. Het bevat onder andere vier nummers die meer dan een kwartier duren. De band werd in 1985, toen nog met zanger Fish, bekend door het album Misplaced Childhood, met de hits Kayleigh en Lavender.
De bekendste leden van de huidige formatie zijn zanger Steve Hogarth en gitarist Steve Rothery.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…
Bekijk reacties
Vorig jaar heb ik 'Fish' zien optreden in de Oosterpoort. Een grandioos concert!
Na het vertrek van Fisch is de band beter geworden. Jammer dat ik niet meer in Groningen woon, anders was ik er heen gegaan.
LOL .. Zonder Fish had Marillion nooit bestaan!
Geweldige band, ik ga zeker heen.