Bron foto: Erwin Otten
De eerste selectie van FC Groningen gaat tijdens de winterstop toch weer op trainingskamp naar Spanje. Dat meldt algemeen directeur Hans Nijland.
De ploeg verblijft van 8 t/m 14 januari in Sotogrande, ten zuiden van Marbella. “Nadere details, zoals over een mogelijke oefenwedstrijd tijdens het trainingskamp, volgen in een later stadium,” aldus Nijland.
De selectie verbleef de afgelopen jaren tijdens de winterstop meestal in Spanje. In januari van dit jaar zaten de spelers en de staf echter in Duitsland.
Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Bekijk reacties
Grootste onzin wat je maar kunt bedenken,lekker een paar dagen trainen in waarschijnlijk mooi weer en dan 7 dagen later in slecht weer een competitie wedstrijd spelen.