Diverse instellingen in de verslavingszorg gaan per direct met elkaar samenwerken. Een van de speerpunten is om mensen met een verslaving sneller te helpen door de drempel naar de zorg te verlagen.
Ook zeggen de organisaties dat zij samen mensen sneller, efficiënter en effectiever kunnen helpen. De kennis van de zorginstellingen wordt namelijk gebundeld.
De nieuwe organisatie gaat Verslavingskunde Nederland heten. Daarin zitten acht instelling uit de verslavingszorg, het Trimbos Instituut, GGZ Nederland, Resultaten Scoren en Cliëntvertegenwoordiging Stichting het Zwarte Gat.
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG worden opgefleurd om angst en spanning te verminderen. …
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…
De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…
Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…
Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…