De nieuwe officiële hoofdentree van de ZINN locatie De Es in de wijk Selwerd wordt komende woensdag in gebruik genomen. Daarmee is de locatie voltooid.
Door de sloop van het oude gebouw Patrimonium is ruimte ontstaan voor de woontoren De Beukenhorst. Die bestaat uit 15 verdiepingen en telt 60 sociale huurappartementen voor senioren. Bezoekers die woensdag naar de oude ingang komen, krijgen per fietsriksja, golfcar of buurttaxi Selwerd een lift aangeboden naar de nieuwe hoofdingang. De bezoekers en bewoners krijgen wat lekkers.
In De Es wonen onderen aan wie ZINN zorg biedt. Mensen met een thuiszorgindicatie kunnen er ook een appartement huren. In De Es bevindt zich ook een huisartsenpraktijk, apotheek en fysiotherapie, en is er plek voor activiteiten en een restaurant.
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Bekijk reacties
Dit gebouw past waar het om de hoogte en bouwvolume gaat mooi in de omgeving, jammer dat De Beukenhorst niet op dezelfde wijze is gebouwd.
Wat een afschuwelijk gebouw, net zo lelijk als het nieuwe pand van de huisartsen post. Vreselijk
Ik vind de gevels ook verschrikkelijk, maar het bouwvolume wel passend. Misschien een volgende keer een echte architect in de arm gaan nemen?