Het programma “Stand van Stad” dat maandelijks wordt uitgezonden op OOG TV stopt er na vier jaar mee. “Stand van Stad” werd dit jaar nog uitgeroepen tot beste lokale TV programma van Nederland.
Platform Gras en het Groninger Forum begonnen er mee en later sloten het Dagblad van het Noorden en OOG aan. Bram Douwes presenteerde het programma waarin centraal stond of Groningen beter of slechter werd door bepaalde projecten.
De makers zeggen dat het tijd is voor wat nieuws. Op donderdag 21 december wordt de laatste aflevering opgenomen.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…
Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…
De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…
Bekijk reacties
Jammer. Voor Bram Douwes is het natuurlijk wel tijd om zijn vleugels uit te slaan naar Hilversum. De nieuwe Mathijs van Nieuwkerk of Pauw. Beiden zijn over de datum.
DWDD trekt elke dag tussen de 1,1 en 1,5 miljoen kijkers en Pauw zit meestal net even onder de miljoen.
Dat zijn tegenwoordig erg hoge aantallen.
Is dat een argument of slechts ter informatie?
Blij mee. Ik vond het altijd heel gezapig.