Culturen bij de Buren. Onder dit motto kan er zaterdag in het Floreshuis aan de Floresstraat kennis worden gemaakt met zeven culturen uit de Korrewegwijk en De Hoogte.
Bezoekers ontmoeten buren van Marokkaanse, Afghaanse, Turkse, Somalische, Surinaamse, Tunesische en Nederlandse afkomst. Daarbij kunnen zij kennis maken met elkaars eten, drinken, kunst, muziek, dans, beeld, film en taal.
Het duurt van 13.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis en voor het eten wordt een schappelijke prijs berekend.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
Lijkt me leuk, om er volgende keer ook De Duitse buurcultuur bij te betrekken.
Mja, en de Chinezen dan? Die zijn naar verhouding nog wel het minst geïntegreerd in Nederland. Maar zullen wel niet uitgenodigd zijn omdat ze niet dagelijks in het nieuws komen. Wat ik er mee wil zeggen is dat het weer meten met twee maten is.
Of het kan ook zo zijn dat men niet genoeg tijd had om 8 culturen te behandelen in 4 uurtjes tijd natuurlijk.