Foto: Lesley Pietens
De toekomst van de energie. Het was het onderwerp van gesprek donderdagmiddag op theaterschip Bald’r.
“Op het podium in dit schip organiseren we deze dagen onze 2 Meter Sessies“, vertelt Jan Douwe Kroeske. “Maar er gebeurt meer. Vandaag hebben we verschillende basisscholen te gast. Met hen praten we over de toekomst van de energie. Dat doen we door middel van een quiz, maar ze gaan ook zelf in de weer om ontwerpen te maken hoe die toekomst er dan uit zou zien.”
“Ik ben een tekening aan het maken”, vertelt Anna van de Nassauschool. “Het wordt een auto die volledig duurzaam rondrijdt.” Op het schip is ook Boaz te gast. “Ik vind het erg interessant. Maar ik vond de vragen in de quiz wel een beetje moeilijk. We kregen onder andere de vraag waarbij we aan moesten geven welk apparaat de meeste energie verbruikt. Een föhn, een stofzuiger of een wasmachine.”
Donderdagavond tot en met komende zaterdag staan er in het schip nog diverse 2 Meter Sessies geplanned. Het schip is te vinden achter de graansilo nabij de Oosterpoort.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…