Foto: mrg.bz/F0Ksyt
De rechtbank in Assen heeft een 40-jarige inwoner van Groningen veroordeeld tot 2,5 jaar cel, waarvan 10 maanden voorawardelijk, voor ontucht met een minderjarige.
De man, een docent van Terra Assen, had ontucht gepleegd met een 13-jarige leerlinge, van wie hij de mentor was. De ouders van het meisje gingen naar de politie toen ze duizenden whatsapp berichtjes van de Stadjer op haar telefoon vonden. Ook stuurden ze elkaar filmpjes waarbij ze seksuele handelingen bij zichzelf verrichtten.
De man mag van de rechter niet meer in de woonplaats van het meisje komen. Bovendien mag hij vijf jaar lang zijn beroep als leraar niet uitoefenen en moet hij zich laten behandelen aan zijn borderline-stoornis.
De zon krijgt in de nieuwe werkweek veel ruimte. Op woensdag kan het mogelijk 16…
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…