Middenvelder Ruben Yttergard Jenssen van FC Groningen wordt het komende half jaar verhuurd aan het Duitse 1.FC Kaiserslautern met daarna een optie tot koop.
De 29-jarige Jenssen komt vrijwel niet meer in aanmerking voor een basisplaats en mag vertrekken. Hij stond sinds anderhalf jaar onder contract bij FC Groningen en heeft een contract tot de zomer van 2019.
Hij speelde van 2013 tot 2016 ook al voor Kaiserslautern, dat uitkomt in de Tweede Bundesliga. Jenssen speelde tot nu toe 39 interlands voor Noorwegen.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…