Categorieën: Nieuws

Stad en Ommeland: een nieuwe samenwerking

Algemeen Belang Ten Boer en de Stadspartij gaan samen verder als Stad en Ommeland. Dit is besloten tijdens een partijbijeenkomst in Garmerwolde.

De samenwerking komt er met het oog op de fusie tussen de gemeente Groningen en Ten Boer. De partij is al volop bezig met de voorbereidingen voor de verkiezingen in november.

Amrut Sijbolts, fractieleider van de Stadspartij, weet aan OOG te melden dat er rekening is gehouden met een eventuele komst van Gezond Verstand Haren: ”Als de herindeling door Den Haag er door gedrukt is, dan wij hebben wij daar rekening mee gehouden, maar wij zijn tegen die fusie”.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Ruben Feiken

Bekijk reacties

  • en weg was ie weer, dan nog maar een keer:
    Dus gezond verstand haren heeft al met de Stadspartij gepraat? Hypocrisie ten top. Alles wat ze anderen verwijten doen ze dus zelf ook. Haren is natuurlijk geen Ommeland, het is een stukje Drenthe in de provincie Groningen.

    Het logo moet dus binnenkort worden aangepast met Haren er aan vast. Wel toepasselijk hoe ze de naam hebben gelay-out. Ik lees daar met dikke letters STOM in. Hebben we gelijk een goede afkorting voor de partij.

  • Wat mij zorgen baart binnen zo'n partij, zijn de verschillende achtergronden. Een paar geleden binnen de stadspartij, maakten daar zowel een (oud) D66'er, een (oud) SP'er, een (oud) PvdA'er ervan deel. Op ten duur blaast zo'n partij zich op. Hetgeen is gebeurt. En nu komt er straks hoogstwaarschijnlijk iemand met een (oud) VVD achtergrond (Mariska) dit gezelschap aanvullen. Het is dan ook van elementair belang, dat van te voren een manifest wordt opgesteld, dat iedereen zich daaraan commenteert als koers van de partij. Ook belangrijk voor de kiezer.

Recente berichten

Nieuwe campagne biedt steun aan mantelzorgers

De gemeente Groningen en Steunpunt Humanitas lanceren maandagavond de nieuwe mantelzorgcampagne ‘Voor wie zorg jij?’…

21 minuten geleden

Fietser gewond naar ziekenhuis na aanrijding op Hereweg

Op de Hereweg, vlak voor de verkeerslichten met de Stationsweg en het Zuiderpark, vond rond…

53 minuten geleden

Extreem droge maartmaand in Groningen: ‘Ook begin april lijkt er weinig verandering te komen’

De maand maart staat tot nu toe hoog in de lijst van droogste maanden ooit…

59 minuten geleden

Meer noorderlingen kozen afgelopen jaar voor euthanasie

De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…

1 uur geleden

Wereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemen

Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…

3 uur geleden

Fietser gewond door aanrijding in Helpman

Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond maandagochtend een aanrijding plaats tussen…

3 uur geleden