Categorieën: Nieuws

Zware kost op Doktersmenu

Zo’n 150 huisartsen en specialisten van het Martini Ziekenhuis verzamelden zich dinsdagavond in het restaurant van het Martini Ziekenhuis voor een feestelijk doktersdiner. Samen deden ze op deze manier de aftrap voor het scholingsjaar 2018.

Hans Feenstra, voorzitter Raad van Bestuur en Hannie Sietsma, voorzitter Samenwerkingsverband Medisch Specialisten openden het diner. Hans Feenstra: ‘De nascholingsbijeenkomsten voor huisartsen zijn belangrijk voor ons ziekenhuis. Naast een persoonlijke kennismaking met de nieuwe specialisten, staat deze kersverse expertise van het Martini Ziekenhuis op het menu van de eerste bijeenkomst van het scholingsjaar’.

‘Net als in de andere nascholingen, delen we onderling relevante kennis om de zorg van huisarts en ziekenhuis naadloos op elkaar aan te laten sluiten’.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Menno van Duinen

Recente berichten

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen moeten zondagavond rekening houden met vertraging. Door een gestrande trein…

7 minuten geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

2 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

3 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

3 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

3 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

4 uur geleden