Categorieën: Nieuws

Fietsersbond zoekt vrijwilligers voor fietslessen

De Fietsersbond is op zoek naar vrijwilligers die fietsdocent willen worden.

Er wordt in de provincie Groningen les gegeven aan kinderen op de basisschool en aan mensen met een buitenlandse afkomst of vluchtelingen die willen leren fietsen.

De fietslessen hebben als doel dat de fietsers zo veilig mogelijk aan het verkeer deelnemen. Opgeven kan via fietsersbond.nl/fietsschool

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

  • Ik denk in alle bescheidenheid dat er in Groningen wel 50.000 kandidaten zijn welke (verplichte) fietslessen zouden kunnen gebruiken, vooral het theoretische gedeelte waar het om het aanleren van geldende verkeersregels gaat.

Recente berichten

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

23 minuten geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

2 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

5 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

6 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

7 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

8 uur geleden