Het 30e Groninger schaakkampioenschap voor basisscholen is gewonnen door de GSV. Het team bestond uit Rogier Visser, Levi Sekema, Thieme Dijksterhuis en Ivar Loman.
Ze behaalden 29 punten uit 9 wedstrijden. 4,5 meer dan de Petteflet. Op de derde plaats eindigde het Karrepad. Het individuele klassement werd gewonnen door Rogier Visser van de GSV. Bij de meisjes won Eli Jorritsma van de Wegwijzer.
Aan het toernooi, dat zaterdag in wijkcentrum het Dok in Lewenborg plaatsvond, deden bijna 100 kinderen mee. De GSV, Petteflet en Karrepad zijn geplaatst voor de provinciale finale in maart.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…