Categorieën: Nieuws

Kleine aanpassingen in busdienstregeling

Het ov-bureau Groningen Drenthe past met ingang van 4 maart enige wijzigingen toe in de busdienstregeling.

Op lijn 171 Groningen Zernike – Veendam komt de in december vervallen rit om 17.30 uur vanaf Zernike terug in de dienstregeling.

De laatste rit op zaterdag en zondag van Qlink 5 Groningen – Harkstede gaat voortaan doorrijden naar Harkstede in plaats van Ter Sluis. Op zaterdag vertrekt hierdoor de laatste bus vanaf het hoofdstation om 1.41 uur in plaats van 0.11 uur, en op zondag om 0.41 uur in plaats van 0.11 uur.

Ook op enkele andere lijnen zijn er kleine wijzigingen in de vertrektijden. Die zijn te vinden op de website qbuzz.nl/gd.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Máximaweg gaat vrijdagmiddag open

Groningen krijgt er deze vrijdag een nieuwe weg bij: de Máximaweg. Die ligt parallel aan…

18 minuten geleden

Actie Beatrix Kinderziekenhuis levert 9.000 euro op voor Metakids

Een groep medewerkers van het Beatrix Kinderziekenhuis in de stad heeft woensdag al fietsend een…

35 minuten geleden

‘Maanden extra onderzoek nodig naar ondergrond en financiën tijdelijke vervanging Gerrit Krolbrug’

Na de Fietsersbond uit ook het Platform Gerrit Krolbrug, samen met een aantal bewonersorganisaties, grote…

3 uur geleden

De Doperse Dis wint de Barmhartige Samaritaan-prijs 2024

De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…

5 uur geleden

Groningse gemeenteraad roept op tot volledig stopzetten gaswinning

De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…

12 uur geleden

FC Groningen uit bekertoernooi geknikkerd na 3-1 nederlaag tegen AZ

FC Groningen heeft woensdagavond verloren van AZ in het AFAS stadion in Alkmaar. De Groningers…

12 uur geleden