Categorieën: Nieuws

Ultimatum FNV aan Arriva en Keolis

Vakbond FNV heeft de vervoersbedrijven Arriva en Keolis een ultimatum gesteld. Als de werkgevers niet vóór 16 maart akkoord gaan met het eindbod van de FNV, dan volgen acties en stakingen in het bus- en regionale treinvervoer.

De leden van de vakbond hebben het cao-eindbod van Arriva en Keolis unaniem afgewezen. De werkgevers bieden 2 procent loonsverhoging per 1 januari dit jaar. Dat ligt ver verwijderd van de gevraagde 3,5 procent. Een machinist bij Arriva verdient 10 procent minder dan bij de NS.

Daarnaast zijn werkgevers volgens de vakbond niet bereid goede afspraken te maken over werkdruk en gelijke behandeling van niet-rijdend personeel.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Partij voor het Noorden wil alsnog trappen tussen fietspad en fietsbrug over spoor bij De Hoogte

Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…

1 uur geleden

Opgefleurde bestralingsmaskers voor de jonge patiënten in het UMCG

De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG worden opgefleurd om angst en spanning te verminderen. …

2 uur geleden

CDA en VVD zien scooterverbod en fietsroutes nog geen vruchten afwerpen op Grote Markt: ‘Ouderen durven stad niet meer in’

Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…

2 uur geleden

Waterloolaan twee weken dicht tussen Hereweg en Sterrebosstraat voor aanleg nieuwe bestrating

De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…

3 uur geleden

Deel Blauwborgje maandenlang afgesloten voor autoverkeer

Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…

3 uur geleden

Marcel Groninger gaat komende zomer weg bij FC Groningen

Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…

3 uur geleden