Categorieën: Wijken

Werk aan rijbaan Winschoterdiep duurt langer

Bij de werkzaamheden in de rijbaan van het Winschoterdiep op het Europapark (bij het voormalige gebouw van Enexis) is verontreinigde grond aangetroffen. Daarom duurt de klus zes à zeven weken langer dan gepland.

De rijbaan van het Winschoterdiep blijft tot begin mei afgesloten. De weg is sinds 19 februari gestremd vanwege rioleringswerkzaamheden. Dat werk ligt nu tijdelijk stil

Op dit moment wordt bekeken hoe groot het verontreinigde gebied is en vervolgens wordt een saneringsplan gemaakt. Zodra het plan is goedgekeurd, kan de grond worden gesaneerd. Pas daarna kunnen de rioleringswerkzaamheden worden hervat.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Zit te dubben, wat daar vroeger heeft gezeten. Of zijn het nog de overblijfselen van Aagrunol. Hoewel dat is gesaneerd en dat pand aan de andere kant van de weg heeft gestaan, zijn de afgravingen wellicht daar neer gekieperd. Of is het behoorlijk gaan doorsijpelen als een mogelijkheid. Vroeger in de tijd van Aagrunol en de sanering destijds, stond er nog geen verbouwing waar nu de verontreinigde grond is ontdekt.

Recente berichten

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

7 minuten geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

51 minuten geleden

FC Groningen waarschijnlijk zonder Bacuna tegen NAC

FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…

57 minuten geleden

Waterschap Hunze en Aa’s verhogen winterpeilen vroeger dan normaal.

De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…

1 uur geleden

Burgemeester feliciteert mevrouw Vos uit Stad met honderdste verjaardag

Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…

1 uur geleden

Raadsfracties willen geld stedenbanden uitgeven aan ‘internationale solidariteit’, allereest aan hulp in Gaza

Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…

2 uur geleden