Het bedrijf NovaTrade uit de stad krijgt een subsidie van 32 duizend euro van de provincie Groningen, voor de aanschaf van een robot.
De onderneming produceert horren en raamdecoratie en heeft elf medewerkers. NovaTrade gaat als eerste bedrijf in het land investeren in een gaasmontage robot. Het inrollen van het gaas gebeurt nu nog handmatig en dat zorgt voor een hoge fysieke belasting voor de medewerkers.
Dankzij de robot kan NovaTrade doorgroeien, meer personeel aannemen en nieuwe producten op de markt brengen. Bovendien is het minder belastend voor het milieu.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…