Incidentbestrijders van spoorbeheerder ProRail zijn dinsdagochtend begonnen met het hersporen van de ontspoorde Arriva-trein. De verwachting is dat de trein aan het einde van de ochtend weer in de rails staat.
De passagierstrein van Arriva ontspoorde maandagavond rond 18.30 uur. Dit gebeurde tijdens een rangeerbeweging op spoor 13. Omdat de trein geen belemmering vormde voor het treinverkeer werd besloten om hem dinsdagochtend weer in de rails te brengen.
Incidentbestrijders pompen met behulp van luchtkussens de trein omhoog, en gaan hem vervolgens in de rails brengen. Als dit karwei geslaagd is gaat men bekijken of er schade is aan de rails, en hoe groot hij is.
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…
Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…