Een grote protestmars door de stad vanochtend. Ruim 500 woningcorporatiemedewerkers uit Noord- en Oost-Nederland namen deel aan de mars langs kantoren van Nijestee en Lefier op weg naar De Huismeesters. De actievoerders voelen zich uitgekleed door de werkgevers en strijden voor een betere CAO.
Er is volgens de werknemers sprake van ongelijkheid in loonschalen, een te hoge werkdruk en er is te weinig waardering.
De mars door de stad eindigde bij De Huismeesters waar directeur en medeonderhandelaar van de werkgevers, Sije Holwerda, een uitgeklede paspop in ontvangst mocht nemen. Holwerda gaf aan dat er zojuist weer een brief de deur uit was gegaan en dat de partijen met elkaar in gesprek moeten.
De woningcorporatiemedewerkers hebben er nog niet heel veel vertrouwen in. Als er niet naar hen wordt geluisterd, volgen er meer acties.
Richting het weekend wordt het weer in Groningen geleidelijk aan frisser. Vrijdag begint nog met…
De gemeente Groningen is op zoek naar mensen die willen meehelpen aan de totstandkoming van…
In de Tweede Kamer lijkt zich een meerderheid af te tekenen voor de invoer van…
Op een fietspad langs de Kluiverboom in Lewenborg vond aan het begin van donderdagavond een…
In de nacht van maandag 31 maart op dinsdag 1 april worden er werkzaamheden uitgevoerd…
Vanaf vrijdag 28 maart gaat een deel van het fietspad langs het Noord-Willemskanaal weer open.…
Bekijk reacties
Wie is er eigenlijk wel tevreden? De huurders niet, de medewerkers niet. Wat een zootje.