Categorieën: Nieuws

Veel pech voor Arriva

Het heeft voor Arriva niet meegezeten op maandag en dinsdag. De vervoerder had te maken met vier incidenten, waarvan sommigen vertraging veroorzaakten.

Een trein tussen het Hoofdstation en Noorderstation in Groningen kwam aan het einde van maandagmiddag stil te staan nadat een passagier in de trein onwel was geworden. Het spoor raakte daardoor geblokkeerd. Maandagavond ontspoorde een trein op het rangeerterrein. Dinsdag was er een seinstoring op de lijn Groningen – Veendam en was er een defecte trein op de lijn Groningen – Delfzijl / Eemshaven.

De meeste problemen zijn intussen verholpen en alle treinen rijden weer volgens de dienstregeling. De ontspoorde trein zal in de loop van dinsdag weer op de rails worden gezet.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Rick van der Velde

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

3 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

3 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

4 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

7 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

8 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

9 uur geleden