Categorieën: Nieuws

Anner Award 2018 voor Fimme Mara

Student Fimme Mara is winnaar geworden van de Anner Award 2018. Hij is tevens verkozen tot beste studentondernemer van Noord-Nederland.

Mara ontwierp Satys-Fact, een tool waarmee organisaties op een toegankelijke, snelle en leuke wijze feedback kunnen verzamelen. Hij won in totaal 5.000 euro aan prijzengeld en een marketingconsult. De Anner Award is een competitie voor studentondernemers in Noord-Nederland. Studenten met een bedrijfsidee of lopende onderneming kunnen meedoen.

Fimme studeert Technische Bedrijfskunde aan de Hanzehogeschool en studeert op dit moment af op zijn eigen bedrijf. De award is vernoemd naar Hanze-student en ondernemer Anner van der Mheen. Terwijl hij voor zijn studie stage liep bij Philips werd hij onverwachts ziek, en overleed in 2011.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Winst hockeyvrouwen Groningen op Ring Pass

De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag met 2-0 gewonnen van Ring Pass uit Delft. (meer…)

49 minuten geleden

Gerestaureerd kunstwerk ‘Juichende mens’ terug in Haren

Het is deze maandag precies tachtig jaar geleden dat Haren werd bevrijd. Daarom is het…

1 uur geleden

“Zon en wolken wisselen elkaar af op maandag, komende dagen buien”

De komende dagen komt het regelmatig tot buien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis verandert er aan…

12 uur geleden

Forse rookontwikkeling bij brand in papiercontainer

In een papiercontainer aan de J.M. den Uylstraat heeft zondagavond brand gewoed. De brand ging…

12 uur geleden

Vrouwenmars bereikt Grijpskerk: “Het was emotioneel zwaar” (foto’s)

Na drie dagen lopen hebben zo'n zeshonderd deelnemers de vrouwenmars van doorgangskamp Westerbork naar Grijpskerk…

13 uur geleden

Zeges voor Be Quick 1887, Stadspark, Groninger Boys en GRC

Be Quick 1887 won bij Rolder Boys en staat nog maar twee punten achter PKC'83.…

15 uur geleden