Categorieën: Sport

Oranje Nassau vervangt vlak voor allesbeslissende wedstrijd de trainer

Een opmerkelijke actie bij eersteklasser Oranje Nassau. ON heeft trainer Patrick Zwart vlak voor de laatste wedstrijd in de competitie vervangen voor Erwin Heerlijn, die volgend seizoen hoofdtrainer is bij de Groningers.

ON zakte afgelopen weekeinde naar de voorlaatste plaats en speelt zaterdag tegen rode lantaarndrager VEV’67 uit Leek. In die wedstrijd is alles mogelijk voor ON. Bij verlies dreigt rechtstreekse degradatie, maar bij winst is handhaving in 1E zeker.

Patrick Zwart is teleurgesteld over het besluit van de technische commissie van ON, maar begrijpt het wel: “Een andere trainer kan net die prikkel overbrengen, dat dit keer het kwartje wel goed valt”.

Oranje Nassau verspeelde de laatste weken veel punten: “Er zijn gewoon te veel beslissende spelers geblesseerd”, aldus Zwart. “Door al die spelers in de lappenmand hebben we zelfs de keeper van het zesde elftal moeten opstellen, die het overigens wel erg goed deed. Daarnaast hebben we in veel wedstrijden verschrikkelijk veel pech gehad.”

De alles beslissende wedstrijd van Oranje Nassau tegen VEV’67 wordt zaterdag om 15.00 uur in Leek gespeeld.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

  • Belachelijke actie. Herhaaldelijk is al aangetoond dat het schokeffect bij een trainerswissel niet bestaat.

Recente berichten

Bedrijfsbus rijdt tegen lantaarnpaal op het Damsterdiep

Op het Damsterdiep heeft aan het begin van dinsdagmiddag een eenzijdig ongeval plaatsgevonden. Hierbij is…

35 minuten geleden

D66 wil aanpak overlast bij containers winkelcentrum Vinkhuizen

Volle afvalcontainers zorgen voor overlast bij het winkelcentrum in Vinkhuizen. Dat stelt de gemeenteraadsfractie van…

37 minuten geleden

Baron en Dikos blijven bij FC Groningen, Mortensen en Mariani mogen vertrekken

FC Groningen heeft de contracten van derde keeper Dirk Baron en aanvaller Samuel Dikos met…

56 minuten geleden

Net geld genoeg voor Lelylijn tot Drachten, doortrekken blijft onzeker

Het kabinet heeft 3,4 miljard euro gereserveerd voor de Lelylijn. Dat bedrag is precies genoeg…

1 uur geleden

Donar-speler James Karnik vertrekt komende zomer naar Vancouver

James Karnik heeft zijn volgende club al gevonden. De Vancouver Bandits kondigde maandag de terugkeer…

1 uur geleden

Ben jij erin getrapt? Dit zijn de leukste 1 aprilgrappen uit Groningen

Dit jaar lieten we ons niet kisten op 1 april - of toch wel? We…

2 uur geleden