Categorieën: Nieuws

Politie controleert snelheid op meer

De politie controleert deze zomer met regelmaat met de politieboot op het Paterswoldsemeer en Hoornsemeer.

“Vooral op de drukke dagen is het belangrijk dat we toezien op de veiligheid van zowel motorboten, zeilboten, surfers, zwemmers en supper’s”, meldt de politie.

Voor het gehele meer geldt voor motorboten een maximale vaarsnelheid van 9 kilometer per uur. “Vaar je in een motorboot die harder kan dan 20 kilometer per uur dan val je onder de snelle motorboot. Lees dan goed de vaarregels door”, luidt het advies.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • Terecht dat er gecontroleerd wordt op drukke dagen, maar in de periode na het broedseizoen op momenten dat er weinig tot niets te doen valt, zou er best wel een beperkt aantal dagen in de week voor enkele uren per dag ontheffing kunnen worden verleend.

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

5 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

5 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

6 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

9 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

10 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

11 uur geleden