Foto: flickr.com/photos/laffy4k/
De gemeente, de provincie en 12 Groninger gemeenten gaan samen met de Veiligheidsdienst en Omgevingsdienst groene energie inkopen bij Eneco en Energie VanOns. Dat is de lokale organisatie die energie verkoopt van de Groninger Energiecoöperaties.
Alle energie voor de honderden publieke gebouwen, bruggen, sluizen en straatverlichting in onze provincie wordt dan lokaal opgewerkt. Het gaat om een totaal stroomverbruik gelijk aan 17 duizend huishoudens.
Het bundelen van de energie-inkoop biedt onder meer Grunneger Power en kleinere coöperaties de kans om te investeren in vernieuwing.
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…
Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…
Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…
Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…
Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…
Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…