Foto: Sebastiaan Scheffer
Vanwege materieelstoringen bij vervoersbedrijf Arriva is er ook zaterdag maar beperkt treinverkeer mogelijk. Dat meldt het bedrijf op haar website.
Zo zullen de rechtstreekse treinen tussen de stad en Veendam niet rijden. Reizigers die naar Veendam willen worden geadviseerd om de trein naar Winschoten te nemen en in Zuidbroek over te stappen op een bus die naar Veendam rijdt. Daarnaast zijn verschillende treindiensten richting Winschoten en Weener komen te vervallen.
Het bedrijf kan niet aangeven hoe lang de problemen nog gaan duren. Door de warme temperaturen van de afgelopen dagen hebben veel treinstellen storingen en niet werkende airconditioning.
Een terugkeer naar stralende, bijna zomerse weersomstandigheden met Pasen ligt niet in het verschiet. De…
De gemeenteraad vindt in meerderheid dat er een goed plan ligt voor het bereikbaar houden…
Het participatietraject rond het ontwikkelen van het terrein van de voormalige Hoefijzerfabriek tot een nieuwe…
Als het aan het gemeentebestuur ligt, krijgt de Parkweg over drie jaar een behoorlijk andere…
Het nieuwe Zuiderplantsoen in Groningen is bijna af. Rijkswaterstaat vloog een week geleden weer eens…
De Raad van State heeft de gemeenteraad van Groningen opgedragen om binnen zestien weken opnieuw…