Foto: Hiddo Zuiderweg
Het stadsbestuur moet woningcorporaties opdragen alle uithangende balkons regelmatig te controleren op kwaliteit, bestendigheid en veiligheid. Dat vindt de fractie van de SP, naar aanleiding van het afbreken van een balkon aan de West-Indischekade.
De SP heeft de afgelopen jaren samen met huurders van het complex via acties gezorgd voor woningverbetering. Er kwam toen dubbelglas, CV, isolatie en betere ventilatie. Woningcorporatie Lefier moet ook de veiligheid van de balkons garanderen. Volgens de SP hebben diverse huurders gemeld dat hun balkons niet veilig waren, maar heeft Lefier vervolgens geen actie ondernomen.
Er zijn ook problemen met onveilige balkons van huurwoningen van De Huismeesters, onder meer in De Hoogte, Hoogkerk, De Wijert en Oosterhoogebrug. De SP wil dat het stadsbestuur er bij de corporaties op aandringt dat de balkons langdurig versterkt worden.
De Groningse schrijfster Anjet Daanje heeft volgens kenners het beste boek van deze eeuw geschreven.…
Politieagenten hebben deze donderdagochtend een man aangehouden voor een geval van bedreiging aan de Eikenlaan…
"Geldklopperij", "een melkkoe" en "Amsterdamse toestanden". Het OOG Panel is kritisch op de nieuwe parkeerregels…
De gemeente Groningen is goed bezig met het omvormen van het wagenpark naar een emissieloos…
Henderika Kingma is de nieuwe manager Vrouwenvoetbal van FC Groningen. De huidige trainer/coach van meiden…
Het economische niveau in Groningen en Noord Drenthe moet over 30 jaar gelijk zijn aan…
Bekijk reacties
Want zijn we toch blij met een partij als de SP. Zonder hen, was deze oplettendheid er nooit geweest.
Proest!
En bij particuliere woningen hoeft van de SP niets te gebeuren?
Populistisch gezeur van de SP, scoren over de rug van een ander.
Bij particuliere woningen, daar is de VvE voor ..