Categorieën: Nieuws

Sportpark Esserberg ook rookvrij gebied

Sportpark Esserberg aan de Rijksstraatweg in Haren is rookvrij. Dat hebben de gebruikers, Be Quick 1887, Helpman en Rugbyclub Groningen, met de gemeente Groningen afgesproken.

De Esserberg is niet het eerste sportcomplex van de gemeente Groningen dat rookvrij is. Zo is het atletiekcentrum in het Stadspark sinds januari rookvrij. Ook de voetbalverenigingen Velocitas in het Stadspark en HFC’15 in Hoogkerk doen mee. Daarnaast is bij sportcentrum Kardinge een rookvrije zone. De hockeyclub GHHC in Haren is ook rookvrij.

Het streven is om zoveel mogelijk sportparken rookvrij te krijgen om het roken te ontmoedigen. De gemeente doet dat in overleg met de clubs.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Bekijk reacties

Recente berichten

‘Zondag zonovergoten, ook komende dagen veel ruimte voor de zon’

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…

3 uur geleden

Liveblog: Groningen viert Koningsdag (gesloten)

Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…

3 uur geleden

Persoon gewond bij steekincident Westerhaven

Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…

3 uur geleden

Langs de Erven wint opnieuw ‘Mooiste straat’-bokaal in Meerstad

De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…

6 uur geleden

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

9 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

10 uur geleden