Categorieën: Sport

Tiviakov blijft alleen op kop na remise in topduel NK schaken

De Groninger Sergey Tiviakov blijft door een remise in de vijfde ronde tegen Van den Doel alleen op kop in het NK schaken.

Van den Doel had door een overwinning aan de leiding kunnen komen. Zover kwam het niet, want Tiviakov miste op de 34e zet zelfs een winnende voortzetting waarna het duel in remise eindigde. Tiviakov staat eerste met 4 uit 5.  Op een half punt gevolgd door Van den Doel en L’Ami, die van Leenhouts won. De rest van het veld is kansloos met nog twee rondes te spelen in Amsterdam.

De overige Groningers doen ook niet meer mee om de prijzen. Jorden van Foreest speelde remise tegen de onttroonde kampioen Van Wely en Sipke Ernst verloor van Sokolov. Van Foreest heeft 2 uit 5 en Ernst 1,5 uit 5.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Evert Janse

Bekijk reacties

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

4 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

4 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

4 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

5 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

6 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

7 uur geleden