Stichting Just Let It Happen organiseert op zaterdag 8 september een benefietfestival in de koepelstal van Bioboerderij Landleven aan de Scholtweg 9 in Onstwedde. Er werken veel artiesten uit de stad aan mee.
Er zijn optredens van o.a. Jan Henk de Groot, Nicole Wairata, Swinder, Kadung, Mr. Richard en het Jasmijn Koor. Er is eten en een uitgebreid kinderprogramma. De entree is gratis maar ze hopen natuurlijk op donaties van iedereen die het project een warm hart toedraagt.
De stichting richt zich op inzamelen van geld voor de bouw en uitbreiding van de school voor kansarme- en weeskinderen in het dorpje Sukuta Sanchaba, Gambia. Met het benefietfestival willen ze zoveel mogelijk geld ophalen voor de bouw van de school en het ondersteunen van de kinderen.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…
Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…
Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…
De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…
Bekijk reacties
En weer gaat het geld naar een bodemloze put. Een fout regime wat wij weer moeten bekostigen. Ben er klaar mee, geef niks meer aan deze foute landen. Eigen mensen eerst, hier is ook armoede!!!!! In een rijk land als Nederland zijn er voedselbanken, om je rot te schamen!!!!!
Ligt Onstwedde ook bij ons in stad?,OOG krijgt subsidie voor stads nieuws (staat ook in voorwaarden van het mediabeleid Groningen omtrent subsidie ).Provincie nieuws is voor RTV Noord die daar waar een subsidie voor krijgt.