Music Moves Europe Talent Awards is de nieuwe naam van de prijs van de Europese Unie voor populaire en hedendaagse muziek. De prijs wordt uitgereikt aan artiesten die het Europese geluid van het heden en de toekomst presenteren.
Het doel is het ondersteunen van nieuw muzikaal talent bij hun internationale carrière. Genomineerden voor de prijs worden geselecteerd aan de hand van hun positie in de European Border Breakers Charts en hun resultaten binnen het European Talent Exchange Programme. De genomineerden worden in september gepresenteerd op het Reeperbahn Festival in Hamburg. De winnaars daarvan worden uitgenodigd om op woensdag 16 januari 2019 te spelen op het ESNS.
De Music Moves Europe Talents Awards wordt mogelijk gemaakt door de Europese Commissie, de Gemeente Groningen, Provincie Groningen en het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
Bekijk reacties
MMETA ipv van EBBA want breaking borders mag niet meer van de nationalisten.