Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Bij een verkeersongeluk maandagavond in de Astraat is een voetganger gewond geraakt. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.
Het ongeluk gebeurde rond 22.00 uur op de kruising met de Westersingel. Door nog onduidelijke oorzaak kwam een fietser in botsing met een voetganger. De wandelaar kwam hierbij ten val en raakte gewond. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om eerste hulp te verlenen.
De voetganger is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…
Bekijk reacties
Omdat het een levensgevaarlijke stuk is geworden word niet nagedacht voor ze iets veranderen puinzooi
Mja, er zitten een paar stumpers bij verkeersplanning geloof ik. De kruising bij de Eikenlaan. En nu willen ze bij de Korreweg alle soorten verkeer ook op 1 strook hebben. Tegengestelde richting ook niet eens gescheiden. Ik ben benieuwd wanneer de Brugstraat de eerste slachtoffer heeft.
De Eikenlaan zou gewoon afgesloten moeten worden voor autoverkeer. Scheelt uitlaatgassen en alle problemen zijn dan meteen opgelost. Iedereen kan er dan weer veilig langs.
ik hou mijn hart nu vast. nu er ook snor scooters op de auto rijbaan mogen komen die met 50 km langs de 25 km dingen gaan rijden! hier zitten een paar mensen op de verkeersplannen die er geen verstand van hebben!
Scooters die 25 km rijden? 90% van de scooters is opgevoerd en rijdt veel te hard, goed dat ze naar de rijbaan gaan!
Laat Paul de Rook dit niet lezen, anders komt 'ie nog met plannen voor een voetgangerstunnel onder de westersingel