Foto: GoogleMaps
De politie is op zoek naar getuigen van een grove woordenwisseling bij zwembad De Parrel in Selwerd op 18 juli jl. rond 17.45 uur. Enkele personeelsleden werden bedreigd door een man in het bijzijn van zijn eigen kinderen.
Volgens de politie was er voorafgaand aan de bedreiging al een stevige scheldpartij. De politie zoekt nu naar getuigen die hiervan iets gezien of gehoord hebben. Er was die middag een familie-zwemmiddag van zwemvereniging TriVia.
Als u iets gezien of gehoord heeft van deze woordenwisseling, die tussen 17.30 en 18.00 uur plaatsvond in zwembad De Parrel, kunt u contact opnemen met de politie via 0900 – 8844 onder vermelding van het nummer 2018186235 GB.
Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…
Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…
Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…
Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…
Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…
Wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) maakt zich veel zorgen over de overlast die veroorzaakt wordt…