Foto: photl.com/en/237530
Het aantal tienerscholen dat onderwijs geeft aan leerlingen van 10 tot 14 jaar, groeit komend schooljaar landelijk van zes naar twaalf. De Simon van Hasseltschool en de Bekenkampschool werken al mee aan de pilot.
Op dit soort scholen krijgen leerlingen tussen de 10 en 14 jaar les in een doorlopende leerlijn, zodat ze meer geleidelijk kunnen overstappen van de basisschool naar de middelbare school.
“Uiteindelijk willen we samen onderwijs voor 10-14 jarigen vormgeven. Dit zal onderwijs zijn waarbij we specifiek rekening houden met de extra ondersteuningsbehoefte van de leerlingen”, schrijft de Simon van Hasselt-school.
Aan de Verlengde Hereweg vloog donderdagmiddag rond 16.30 uur een Jaguar XJS 5.3 12 cilinder…
De Paradijsvogeltuin in de Oosterparkwijk heeft dit jaar de Opnijprijs van de Natuur en Milieufederatie…
De gemeente voert vanaf dinsdag 1 april betaald parkeren in op het bedrijventerrein Oosterhoogebrug. Het…
Het verleggen van de busbaan van de Oosterhamrikkade naar de Vinkenstraat en de E. Thomassen…
Het toerisme in Groningen is het afgelopen jaar toegenomen. Volgens cijfers van het Centraal Bureau…
De ziekenhuizen in Nederland gaan half april een dag dicht voor niet spoedeisende zorg. Daaronder…