Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Bij een verkeersongeluk donderdagmiddag op de Paterswoldseweg is de bestuurder van een scooter lichtgewond geraakt. Dat meldt de incidentenwebsite tencatefotografie.nl.
Het ongeluk gebeurde rond 12.20 uur. De scooterrijder kwam vanuit het Stadspark en wilde de Parkweg inrijden. Op datzelfde moment wilde een automobilist keren. Bij deze manoeuvre is hoogstwaarschijnlijk de scooterbestuurder over het hoofd gezien.
De scooterrijder is door een medewerker van een ambulancemotor gecontroleerd maar het slachtoffer hoefde niet naar het ziekenhuis. De politie doet onderzoek naar de precieze toedracht.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…
Bekijk reacties
Leeft in een déjà vu ,,
Daar kreeg ik in 1967 als jochie een ernstig auto-ongeluk. Ter hoogte van de toenmalige speeltuin, waar later in 1969 op dezelfde plek de ijsbaan is gebouwd. Bijna 50 jaar pleit de lokale D66 weer voor speeltuinen, die toen opgedoekt werden. Hoe ironisch.