Foto: Sammie Lobo - 112groningen.nl
Ook op de tweede dag van de actieweek ‘aanpak hennep’ heeft de politie Noord Nederland weer verscheidene invallen gedaan in de provincies Drenthe, Friesland en Groningen.
Maandag deed de politie al 39 invallen, waar bij 15 gevallen ook daadwerkelijk iets gevonden. Op dinsdag stond de teller halverwege de dag op 42 nieuwe invallen, waarbij in negen gevallen iets gevonden werd. Daarbij werden vijf verdachten aangehouden, en verschillende spullen in beslag genomen.
De politie doet de acties in deze week omdat er nu veel mensen beschikbaar zijn. Daarnaast wordt samengewerkt met woningbouwverenigingen, gemeenten en netbeheerders.
The Knickerbockers kon vanmiddag bij een zege op koploper Zuidlaren de koppositie overnemen. Dat lukte…
In de Vinkenstraat is zaterdagmiddag een Stolperstein gelegd voor Johannes Geubels. Geubels werd in februari…
In een weiland aan de Aduarderdiepsterweg bij Leegkerk heeft zaterdagmiddag brand gewoed in een rietkraag.…
In Meerstad vindt dit hele weekend nog een kermis plaats. Volgens voorzitter Frits Gosman van…
De Groninger brandweer moest vrijdagavond in actie komen voor twee koeien die in een stal…
Voor muziekwinkel Plato aan de Oude Ebbingestraat stond zaterdagochtend een lange rij wachtenden vanwege Record…