Categorieën: Sport

Be Quick 1887 is van de nul af na remise tegen Purmersteijn

Be Quick 1887 pakte zondagmiddag in het eigen Esserbergstadion in Haren na drie wedstrijden het eerste punt in de hoofdklasse A. Tegen Purmersteijn werd het 0-0.

Purmersteijn kreeg de meeste mogelijkheden en Be Quick de beste kansen in een slordige partij voetbal van beide kanten. De grootste was voor Arnoud Bentum die na een schitterende pass van Toufik Faraouni net naast het Purmersteijn doel kopte. Be Quick blijft gedeeld laatste in de hoofdklasse A.

Aanvoerder Youri ter Arkel van Be Quick was na afloop tevreden: “We zijn van de nul af en dat is een goed gevoel. En een overwinning had er misschien ook wel ingezeten”. Maar een doelpunt is na drie wedstrijden nog niet gevallen bij de Groningers: “We hebben genoeg kwaliteiten om een goal te maken”, zei Ter Arkel. “Het is een kwestie van tijd dat die gaan vallen. Na een moeilijk begin gaat het nu de goede kant op. We hebben er vertrouwen in dat het goed gaat komen”.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Andor Heij

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

10 uur geleden

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

11 uur geleden

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

12 uur geleden

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

12 uur geleden

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

13 uur geleden

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

16 uur geleden