Foto: mrg.bz/F0Ksyt
Drie en zes maanden onvoorwaardelijke celstraf. Dat is de eis van het Openbaar Ministerie tegen twee medeverdachten van Azim A., beter bekend als de ‘Korrewegschutter’.
Bij de strafeis voor de eerste verdachte, Tolga K (drie maanden), weegt de Officier van Justitie mee dat de verdachte zich uit eigen beweging bij de politie heeft gemeld en daarom bedreigd wordt. De straf voor de tweede verdachte, Dani A. (zes maanden), is hoger omdat hij eerder geweld gepleegd had en zich verzet had tegen zijn aanhouding.
Donderdag hoorde Azim A. al twaalf jaar tegen zich eisen, als hoofdverdachte in de zaak. De uitspraak voor deze twee medeverdachten volgt op 19 oktober.
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…