Categorieën: Sport

Eerste klasse: Winst ON en PKC, remise bij derby

De vier zaterdag eersteklassers uit Groningen en Haren wisten in de eerste competitiewedstrijd allen minstens een punt te pakken. PKC’83 en Oranje Nassau pakten er meteen drie.

De derby tussen Gorecht en VV Groningen in Haren eindigde in 2-2. Gorecht kwam met 2-0 voor door Thijs Hekman en Wout van der Velde. Ifaeyi Gorissen bezorgde VVG met twee treffers na rust nog een punt: 2-2.

PKC’83 won thuis met 4-3 van Be Quick Dokkum. PKC speelde een matige eerste helft, die met een 2-1 achterstand werd afgesloten en een betere tweede. Koen Hateboer was vlak voor tijd het goudhaantje voor PKC. De overige treffers kwamen van Brian Inge, Simon Schreiber en Filipe Pinheiro.

Oranje Nassau won in Damwoude met 2-0 van Broekster Boys, waar oud ON trainer Patrick Zwart dit seizoen actief is. ON maakte na de pauze het verschil. Jermo Verbeek en invaller Fokko Kronemeijer scoorden.

Andor Heij

Recente berichten

Aantal WW-uitkeringen gedaald; jongeren vaker in de bijstand

Het aantal WW-uitkeringen in Groningen is in november gedaald, na een aantal maanden met een…

31 minuten geleden

Máximaweg gaat vrijdagmiddag open

Groningen krijgt er deze vrijdag een nieuwe weg bij: de Máximaweg. Die ligt parallel aan…

50 minuten geleden

Actie Beatrix Kinderziekenhuis levert 9.000 euro op voor Metakids

Een groep medewerkers van het Beatrix Kinderziekenhuis in de stad heeft woensdag al fietsend een…

1 uur geleden

‘Maanden extra onderzoek nodig naar ondergrond en financiën tijdelijke vervanging Gerrit Krolbrug’

Na de Fietsersbond uit ook het Platform Gerrit Krolbrug, samen met een aantal bewonersorganisaties, grote…

4 uur geleden

De Doperse Dis wint de Barmhartige Samaritaan-prijs 2024

De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…

5 uur geleden

Groningse gemeenteraad roept op tot volledig stopzetten gaswinning

De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…

13 uur geleden