Categorieën: Nieuws

Finalisten Groninger Ondernemingsprijs 2018 bekend

Donderdagmiddag zijn de drie finalisten van de Groninger Ondernemingsprijs bekendgemaakt, namelijk: FritsJurgens, Koopman Logistics en Roossien Hoogwerktechniek. Tijdens de nominatie-bijeenkomst bij Noorderpoort in Stadskanaal kwamen zij als beste uit de bus.

De negen genomineerden hielden tijdens de nominatie-bijeenkomst ieder een pitch van drie minuten voor de jury, publiek en pers. Winfryd de Haan, voorzitter van het bestuur van de Groninger Ondernemingsprijs: “Ik vind het een compliment waard voor alle bedrijven hoe zij zich hebben gepresenteerd tijdens de pitches. Het was van een ongelofelijke goede kwaliteit!” Op basis van eerdere gesprekken met de jury en deze pitch-presentaties maakte Siem Jansen, namens de jury, de drie finalisten bekend.

FritsJurgens (Kolham) maakt taatsdeuren. Koopman Logistics (Leek) is een 24-uurs distributiebedrijf runt voor pakketten en pallets. Roossien Hoogwerktechniek uit de Stad produceert, verkoopt en installeert industriële klimmaterialen. Een van hen zal tijdens de finale in MartiniPlaza op 29 november worden uitgeroepen tot winnaar van de Groninger Ondernemingsprijs 2018.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

FC laat winst uit handen glippen in laatste seconden blessuretijd

FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…

6 minuten geleden

Donitas ruikt kampioenschap na winst op stadsgenoot Veracles

De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…

1 uur geleden

Transgender kledingruil op Grote Markt: “Jezelf kunnen zijn is belangrijk”

Op de Grote Markt vond zaterdagmiddag een kledingruil plaats voor transgenders. De actie vond plaats…

2 uur geleden

Bouwcontainer in brand bij sportcentrum in Haren

In een bouwcontainer op het terrein van sportcentrum Scharlakenhof aan de Geertsemaweg in Haren heeft…

3 uur geleden

Protest op Grote Markt tegen arrestatie burgemeester Istanbul (foto’s)

Enkele tientallen mensen hebben zaterdag op de Grote Markt geprotesteerd tegen de arrestatie van de…

5 uur geleden

Veel belangstelling voor zonsverduistering: “Schoonheid van de natuur brengt mensen samen” (foto’s)

De gedeeltelijke zonsverduistering die zaterdag te zien was in Groningen heeft veel belangstelling getrokken. Op…

6 uur geleden