Categorieën: 112

Twee tieners (17) uit Stad vermist

Twee tieners van beide zeventien jaar uit de Stad worden sinds afgelopen donderdag vermist. De politie heeft de hulp van de bevolking ingeroepen om de twee te traceren.

Het gaat om Jordy Patjanan en Sinem Ozer. Afgelopen donderdag werden zij voor het laatst gezien. De politie vermoedt dat ze in de buurt van Den Haag verblijven. Jordy is 1.78 meter lang, heeft zwart haar en bruine ogen. Tijdens zijn vermissing droeg hij een zwarte broek, zwarte schoenen, een vest met zwarte mouwen en een bloem op de borst.

Sinem is 1.60 meter lang, heeft zwart haar en bruine ogen. Ze droeg een zwarte broek, zwarte schoenen van het merk Nike, een marine blauwe trui en een Louis Vuitton tas. Opvallend detail is dat Sinem een een knopje/diamantje in haar linker neusvleugel heeft.

Mensen die meer informatie hebben over het tweetal, of weten waar ze verblijven, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0800 60 70.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Politie houdt man aan die op zijn sokken A28 op wil rennenPolitie houdt man aan die op zijn sokken A28 op wil rennen

Politie houdt man aan die op zijn sokken A28 op wil rennen

De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…

2 uur geleden
Dinsdag kans op nevel en zonneschijn, later in de week 20 gradenDinsdag kans op nevel en zonneschijn, later in de week 20 graden

Dinsdag kans op nevel en zonneschijn, later in de week 20 graden

Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…

2 uur geleden
Bezoek de Van Mesdag tijdens Open Dag TBS NederlandBezoek de Van Mesdag tijdens Open Dag TBS Nederland

Bezoek de Van Mesdag tijdens Open Dag TBS Nederland

Tbs-kliniek Van Mesdag opent 17 mei haar deuren voor bezoekers. Dat doet ze samen met…

3 uur geleden

Lichtshow in aanloop naar bekendmaking burgerbegroting Hoogkerk

Dinsdag- en woensdagavond 1 en 2 april kunnen Groningers genieten van een lichtshow op de…

6 uur geleden

Vakbond FNV wil dat Groningse waterschappen eerlijker omgaan met kwijtscheldingsbeleid

Het Groningse waterschap Hunze en Aa’s voert een niet eerlijk kwijtscheldingsbeleid, meldt vakbond FNV. Aanstaande…

8 uur geleden

Verward persoon gooit met scherpe voorwerpen naar politie in De Wijert (update)

De Bosboom-Toussaintstraat in de Wijert is maandagmiddag grotendeels afgezet door de hulpdiensten. Volgens de politie…

8 uur geleden