Een moeder, een dochter, zo goedkoop mogelijk en binnen drie uur. Dat waren de voorwaarden voor het ontwerpen van een woonhuis. Tweedejaars studenten van interieurs design van het Alfa-college gingen hier mee aan de slag.
De studenten doen mee aan de nationale Skills Heroes wedstrijd. Met behulp van deze wedstrijd worden de studenten uitgedaagd meer van zichzelf te geven in hun opleiding.
Normaal hebben de studenten een hele dag om een moodboard te maken, maar vandaag was er een tijdsdruk. “Ik vind het lastig om een schets te maken binnen drie uur” zegt Sanne.
“Het is belangrijk dat de studenten zich van elkaar onderscheiden,” beaamt de docent, “Dat leren wij de student al, maar nu komt er ook een tijdslimiet van drie uur op te staan.”
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…
Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…
De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…