Foto Andor Heij: Steven Wuestenenk
Trainer Steven Wuestenenk van Be Quick 1887 heeft zijn contract met de Groninger hoofdklasser met een jaar verlengd met een optie voor nog een jaar.
De 27-jarige Wuestenenk is aan zijn eerste jaar bezig bij Be Quick. Hij volgde de naar Flevo Boys Emmeloord vertrokken Kevin Waalderbos op.
Wuestenenk had een moeizame start bij Be Quick met een bijna volledig nieuwe selectie, maar heeft de weg naar boven inmiddels gevonden. Zondag wacht hem en zijn spelers een zware klus als koploper SDO uit Bussum op de Esserberg op bezoek komt.
De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…
De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…
Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…