Categorieën: Sport

FC Groningen presenteert El Hankouri, Gladon en Itakura

FC Groningen presenteert woensdagmiddag drie nieuwe spelers. Dat gebeurt tijdens een persconferentie in het eigen stadion. Het gaat om Gladon, El Hankouri en Itakura.

De 26-jarige spits Paul Gladon komt transfervrij over van het Engelse Wolverhampton Wanderers. De aanvallende middenvelder Mo El Hankouri was eigendom van Feyenoord. Hij werd afgelopen seizoen uitgeleend aan Willem II.

De komst van Ko Itakura was eerder al bekendgemaakt. Hij wordt gehuurd van Manchester City. Met de al eerder aangekondigde komst van Thomas Bruns, Iliass Bel Hassani en Kaj Sierhuis is het aantal nieuwe spelers van FC Groningen gebracht op zes.

De persconferentie is vanaf 16.30 uur live te volgen via fcgroningen.tv, het eigen kanaal van FC Groningen.

 

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Gladon. Een typische Eerste divisiespits die op hoger niveau nog niet veel heeft laten zien. Daar hebben ze volgend jaar dus pas wat aan. :p

  • Lastig te voorspellen wie van deze zes 'aanwinsten' versterkingen blijken te zijn en wie er zo snel mogelijk weer weggestuurd moeten worden. Het zijn allemaal spelers die bij hun oude clubs overbodig zijn, waarschijnlijk hebben de verschillende spelersmakelaars met ze lopen leuren. Het is onwaarschijnlijk dat deze lijst namen het gevolg is van gedegen scouting. Wellicht dat een frisse start voor sommigen tot een opleving in hun carriere kan betekenen.
    We hopen er het beste van.
    Het is wel een erg groot aantal nieuwe spelers. Het vertrouwen dat Buijs aan het begin van dit seizoen en tijdens de eerste seizoenshelft heeft uitgesproken in de selectie was dus allemaal onzin voor de buhne. Valt me toch tegen voor iemand die er zo prat op gaat dat hij open en eerlijk is.

    • Zie ook reactie Jans op rtvnoord, over verkeerde inschatting van huidige selectie. Deze man geeft zich zelf dus een brevet van onvermogen. Dus gelijk weg met deze staf voordat er nog meer onheil komt

  • Vaak hoor je trainers zeggen dat spelers na onvoldoende wedstrijdritme tijd nodig hebben om weer op niveau te komen. Ook moet een elftal ingespeeld zijn ,wat ook tijd kost. Wat wordt dan verwacht van de FcG op korte termijn met al deze nieuwkomers ?

    • Bruns en Sierhuis zie ik zaterdag al wel spelen. Bel Hassani en Itakura duurt een paar weekjes. Gladon en Hankouri zijn denk ik voor de breedte, en plan B als het niet loopt.In ieder geval gaat het niveau op de training er flink op vooruit. Ook qua lengte (dode spelmomenten) en ervaring. En je speelt zoals je traint.

      Verder is volgens Doan (en reken maar dat die kijk op voetbal heeft) Itakura eentje die je er als voetballer en persoon eentje goed bij kunt hebben. Itakura kan dus Memisevic volledig vervangen; als verdedigende middenvelder maar ook als kameraad voor onze topper Doan. Eenzame en (vanwege niet doorgaan van transfer) teleurgestelde Doan moeten we niet willen. Gezien de supporterbeleving van Japanners, is de Japanse tour commercieel ook niet oninteressant. Hitachi als mogelijk opvolger voor prima (!) huidige sponsor Payt?

      De chemie tussen Bruns, Te Wierik, Gladon en (Bel Hassani) is ook positief. Tenslotte gaat niveau van Groningen 0.23 omhoog. Hopelijk pakken ze een periodetitel en kunnen ze promoveren naar de 2e divisie. Iets in wat je wel moet willen als club die het van eigen opleiding wil gaan hebben. Al weet ik niet of 0.23 elftallen ook via periodetitel in voetbalpiramide kunnen promoveren.

Recente berichten

Hoge raad bevestigt na langslepend conflict: beurspromovendi waren toch echt werknemers van UMCG

De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…

4 minuten geleden

Statenfracties willen opheldering over kapstop Betonbos op laatste snik: ‘Al weken bekend dat er broedende vogels zijn’

Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…

2 uur geleden

Teistert vogelgriep het Woldmeer in Meerstad?

De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…

3 uur geleden

Zaterdag in OOG Sport Voetbal, Volleybal en Waterpolo

Zaterdagmiddag weer volop live sport bij OOG SPORT. Onder andere twee voetbalwedstrijden, daarvan hier een…

3 uur geleden

Edwin Rutten en Luthers Bach Ensemble doen Matthäus Passion in ruim een uur voor basisschoolkinderen

Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…

4 uur geleden

Islamitische basisschool Al Kitaab krijgt toestemming om volgend jaar te openen in Stad

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…

4 uur geleden