Foto Andor Heij: Jong FC Groningen - DVS'33
De amateurs van DVS’33 zijn boos op FC Groningen. Aanleiding is het grote aantal eerste selectiespelers dat Jong FC Groningen zaterdag in het veld bracht tegen de ploeg uit Ermelo. Jong FC Groningen won met 4-0.
Al na het zien van de opstelling zaterdag reageerden bestuursleden van DVS verontwaardigd. Onder meer Ludovit Reis, Tom van de Looi, Michael Breij. Lars Kramer en Amir Absalem stonden in de basis. DVS vindt dit competitievervalsing.
In Ermelo van NU laat voorzitter Aart Goossensen van DVS’33 Ermelo weten dat de wedstrijd aanleiding is om nogmaals aan de KNVB te schrijven dat de beloften in een eigen competitie moeten spelen en niet tussen de amateurs.
FC Groningen heeft overigens volgens de geldende KNVB regels gehandeld en kon de eerste selectiespelers gewoon opstellen, omdat zij slechts een beperkt aantal minuten met het eerste hebben mee gedaan.
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
Bekijk reacties
Alsof die spelers het leuk vinden om tegen FC Hakkenoverdesloot te moeten spelen :p
De boosheid bij dvs is volkomen terecht eerst Twente en nu Groningen terug na de topklasse met alleen amateurs lijkt me de oplossing